🚚Doprava ZDARMA! Pro objednávky nad 1500 Kč.

SKIN SMOOTHIE, čisticí séra v cestovní limitce

SKIN SMOOTHIE je náš nejnovější limitovaný balíček. Obsahuje 4 miniatury unikátních čistících sér, které si můžete v jejich 30 ml balení v toaletní kraftové taštičce, přibalit na svoje letní cesty.

Čisticí séra jsou ta nejkvalitnější forma odlíčení a považujeme je za druhý krok při nezbytném “double cleansingu”. Důkladné dvojí čištění a odlíčení je ta nejdůležitější část péče o pleť. Pokud totiž pleť není důkladně odlíčená, ani ten nejlepší krém či sérum nedokáže efektivně proniknout do pokožky a fungovat.

Jaká séra letní limitka obsahuje?

HYDRATAČNÍ VODOPÁD - čisticí a odličovací sérum pro navrácení rovnováhy pleti. Posiluje její ochranné funkce a udržuje její přirozenou pružnost. Hlavním složkou je přírodní polysacharid z kukuřičného škrobu a sóji Fucocert®. Společně s uklidňující meduňkou, zjemňující bramborou, hydratační okurkou, zvláčňujícím heřmánkem tvoří každodenní vláhu pro pleť.

SUPERINFUZE VITAMÍNU C - čisticí a odličovací pleťové sérum pro každodenní odlíčení a vyčištění pleti. Kombinace regeneračních účinků, zklidňujících složek a výsledného projasnění pleti, může být vaším každodenním rituálem sebelásky. Vychutnejte si účinky zeleného čaje, šípku, zklidňujícího oleje z tomatových listů a rajčete. To vše korunované vitamínem C z ovoce Kakadu Plum.

 

VITAMÍNOVÁ BOMBA - čisticí a odličovací pleťové sérum pro každodenní odlíčení a vyčištění pleti. Dopřejte své pleti elixír s antioxidačním vitamínem E, uklidňujícím panthenolem, živinami naditým kořenem pampelišky, chladivou okurkou a špenátem, který zvyšuje produkci kolagenu a tím oddaluje stárnutí pleti.

ZNOVA SLADKÝCH 20 LET 😊 - čisticí a odličovací sérum pro vypnutí pleti a minimalizaci vrásek. Obsahuje  látku ze semínek z Dřezovce trojtrnného Inst'Tight™, která působí jako přírodní lifting. Ingredience ze ženšenu COSMÉLÈNE® stimuluje syntézu kolagenu, zelený čaj vrátí pokožce přirozenou rovnováhu, přeslička nabíjí pleť energií a mořská řasa oddaluje předčasné stárnutí pleti.

Séra jsou koktejlem plným vitamínů a minerálů, unikátním spojení pleťového séra a čisticího gelu pro pohodlnou aplikaci. Během čištění pronikají ingredience ze séra do pleti a krásně ji vyživují. Čím více masírujete a myjete, tím víc ingrediencí pronikne do pleti. RUN, DON'T WALK.