🚚Doprava ZDARMA! Pro objednávky nad 1500 Kč.

Technik biokosmetické výroby a specialista na míchání směsí

Do našeho týmu hledáme novou kolegyni či kolegu, který bude zodpovídat za technologii a míchaní směsí biokosmetických složek. Hledáme nejlépe zkušeného profesionála, který bude zodpovídat za dodržování výrobních procesů a bude schopen/způsobilý vést a optimalizovat výrobní procesy v oblasti kosmetické výroby.

Co Vás čeká?

  • Zavádění a dodržování výrobních procesů
  • Odpovědnost za veškerou výrobu hmot (mýdla aj.)
  • Odpovědnost za nastavení a řízení systému kvality dle ISO norem a další platné legislativy
  • Hodnocení a analýza rizik
  • Revize výrobních postupů a procesů pro zajištění kvality a efektivity výroby
  • Implementace nových výrobních technologií
  • Hodnocení kvality surovin
  • Úzká spolupráce s výrobním ředitele
  • Místo pracoviště: Trojanova 805, Kralupy nad Vltavou

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru farmacie/chemie PODMÍNKOU
  • Minimálně 2 roky zkušeností na obdobné pozici
  • Znalost technologických postupů
  • Znalost či prokazatelná účast na certifikačních auditech BIO (Ecocert, CPK, BIP a dalších)
  • Zodpovědnost, spolehlivost a týmového ducha

Nabízíme:

  • Zajímavou a dynamickou pracovní pozici v prostředí neustálého růstu
  • Možnost osobního i profesního rozvoje a dalšího vzdělání
  • Motivující pracovní prostředí a příležitost spolupracovat s profesionály ve svém oboru
  • Konkurenceschopné finanční ohodnocení a benefity
  • Ve zdravém těle zdravý duch - proto Vám přispějeme na Multisport kartu
  • K základní mzdě Vám přispějeme na stravu. Již si neodnášíte stravenky, ale budete mít příplatek ke mzdě (stravenkový paušál)
  • Poskytneme Vám možnost firemních nákupů té nejčistší kosmetiky s výrazným zvýhodněním
  • 3 dny volno při zdravotní indispozici tzv. sick days
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Hrubá mzda 50 000 Kč/měsíc

Pokud Vás tato příležitost zaujala, zašlete svůj životopis v ČJ společně s motivačním dopisem na e-mail: hr@havlikovaapoteka.cz