🚚 Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

3 exkluzivní produkty z Organické apotéky

Představujeme vám produkty, které vaše tělo dokonale vyživí, hydratují a zjemní. Organická apotéka přináší 3 novinky, které vám pomohou dosáhnout krásné a zdravé pokožky.

 

Reinkarnace – absolutní 4fázový peeling

Pro regeneraci a exfoliaci suché a unavené pokožky. Znovuzrození pokožky celého těla.

Čtyřfázový absolutní peeling:

1. Enzymatická fáze ve formě enzymového komplexu bromelain z ananasu. Šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky a obnovuje ochrannou bariéru pokožky.

2. Kyselinová fáze, kde AHA kyseliny rozpouštějí vazby odumřelých kožních buněk a tím je odstraňují. AKA kyseliny z bílého ibišku zabezpečují pečlivý a něžný peeling, odstraní odumřelé kožní buňky a zanechají pokožku jemnou.

3. Mechanická fáze s voňavými kávovými zrníčky z odrůd robusta a arabica zabezpečí osvěžující mechanický peeling, který pokožku vyhladí a zjemní.

4. Mikroexfoliace blahodárným béžovým jílem pocházejícím z Francie. Na pokožku působí jemně exfoliačně, a tím odstraňuje odumřelé kožní buňky a dodává pokožce potřebné minerály.

 

 

Silueta – tělová maska

Celonoční tělová maska pro redukci a prevenci strií a pro zvýšení elasticity pokožky. Vhodná jako prevence vzniku strií nebo pro pokožku, kterou už trápí stávající strie. Strie jsou běžnou součástí naší pokožky. Je mýtem, že se vyskytují jen u těhotných žen a maminek. Vznikají také například náhlým růstem, při rychlém přibírání nebo sportování, kdy dojde k poškození kolagenových a elastinových vláken v pokožce. Tělová maska Silueta s obsahem aktivní látky Striover™, Fucocert®, vitamínem E, bambuckým máslem a avokádovým olejem dokáže předejít vzniku strií a zjemnit už vyskytující se strie. Tělová maska se postará o absolutní regeneraci a důkladnou výživu každé buňky a pokožku zanechá hedvábně jemnou, hydratovanou a něžně voňavou.

 

 

Delikatesa – tělová maska

Celonoční tělová maska se postará o absolutní regeneraci a důkladnou výživu každé buňky a pokožku zanechá hedvábně jemnou, hydratovanou a něžně voňavou. S obsahem aktivní látky Pentavitin®, kyselinou hyaluronovou, ovsem, okurkovým extraktem a makovým olejem bude vaše tělo delikátně hýčkané. Když dopřejete pokožce výživu a dostatek hydratace, vaše tělo rozhodně nezůstane dotykuprosté. Během spánku probíhají regenerační procesy a díky dostatečné noční výživě budete po každém probuzení krásnější.