🚚Doprava ZDARMA! Pro objednávky nad 1500 Kč.

O Apotéce

Vše začalo v roce 2014 v kuchyni zakladatelky Zuzany Krejčí a obchodem s jediným produktem, u kterého se očekávalo selhání. To se však změnilo a rozrostlo o celé řady péče o pleť, péči o vlasy, péči o tělo a péči o duši, která se nyní začíná prodávat nejen v Česku a na Slovensku, ale již po celém světě. Tradice našich produktů, nepozměněné vůně přírody, které nejsou potlačeny parfemací a nekompromisní organické složky - vás dostávají do světa, kde vědecky ověřené ingredience v organické kvalitě kombinované s nejsilnějšími ingrediencemi z přírody umožňují našim kožním buňkám přijímat potřebné živiny a transformovat je do své nejsilnější formy. Apotéka je odkazem starověkých receptur a vědecky prokázaných ingrediencí, které jsou tím, co z nich dělá skutečně jedinečný zážitek.


Mise

Apotéka přináší produkty, které nás spojují s tou nejčistší krásou přírody. (Apotéka) Je spojením moderní vědy, organických surovin, nekompromisní kvality, receptur prověřených časem a dávnou historii bylinek, které od pradávna měly známé léčivé účinky.

 

Kvalita produktů

Naše produkty jsou čistě organické. Na ingredience a jejich kvalitu, které používáme při výrobě naší kosmetiky, klademe nekompromisní důraz. Lokální bylinky si pěstujeme sami v našich ekozahradách v Chářovicích a ty (které v našem podnebí nerostou) exotické získáváme od certifikovaných dodavatelů v té nejvyšší možné kvalitě. Dále používáme také organické včelí produkty z včelařství Marada, který si stanoviště svých včelstev pronajímá v lesích, které patří rodu Lichtenštejnů.

oapotece-img2

Suroviny

Abychom zaručili ty nejvhodnější a nejčistší suroviny, dbáme na správném načasování sběru pro zpracování. Každá bylinka a rostlinka má totiž svůj vlastní ideální čas pro sběr, kdy má největší sílu účinků. Extrakce je zahájena ihned po sběru, kdy je bylinka nejšťavnatější a má v sobě největší koncentraci účinných složek a v extraktu je zachována celá její esence.

cocoa

Nejčistší organické produkty

Při používání kosmetiky bychom měli mít na paměti, že to, co je menší než póry a dostane se do styku s pokožkou, do ní proniká a dostává se do krevního oběhu našeho organismu. Musíme být tedy velmi opatrní v tom, co na svou pleť a pokožku nanášíme. Naše pokožka si zaslouží nejčistší a organické produkty v té nejvyšší BIO kvalitě, stejně tak jako si zaslouží, abychom ji projevovali lásku, něžnost a péči každý den. Naše kosmetika se nemá používat s domněním, že naše pleť a pokožka budou krásné, ale jako to velký krok v učení o péči a získání sebelásky. Proto Vám vždy jako dárek dáváme kartičku s afirmací, abyste se nezapomněli mít více rádi.

rose

Inspirace

Inspirována sílou přírody a čistotou minulosti. Apotéka hledá nejlepší organické ingredience a receptury, které mají dávnou tradici a ověřenou účinnost. Mastička Přírodní Zázrak byl naším prvním produktem a receptury jemu podobné sahají až do starého Egypta, kde byly včelí produkty a oleje součástí nejoblíbenějších zkrášlovacích rituálů. Elixír mládí a krásy údajně poprvé vyrobila dcera alchymisty v 16. století v Itálii. Receptura v sobě spojuje vzácné oleje a látky, které měly na ženy té doby takřka zázračné účinky. Postup výroby zahrnoval uložení elixíru na 3 měsíce do země, kde čerpal sílu stromů pro pevnost pleti a životodárnou vodu pro její vláhu. Krém Andělská tvář je inspirován recepturou římského lékárníka z 18. století.

flower

Prověřené historií

Spojením dávných tradic prověřených historií a nových kosmetických inovací, přináší Apotéka kosmetiku s dlouhou tradicí jejíž účinky jsou zachované a aplikovatelné v dnešních rituálech krásy.
Kdysi malý obchůdek s jedním produktem, dnes dům krásy, který přináší do světa nové produkty té nejčistší kvality. Apotéka je spojení dávných tradic, účinných organických ingrediencí a opravdových vůní přírody, které nabízí unikátní zážitek a šetrnou péči celého těla.

old-book

Zrodila se Apotéka

Zuzana Krejčí byla pohlcena do světa bylinek již jako malá holčička. Vyrůstala u lesa, kde sbírala bylinky a doma z nich vyráběla různé mastičky. V té době to byla pouhá dětská bezmezná zvědavost a v době komunistického Československa, domácí výroba kosmetiky nebyla nic nevšedního. Zuzaně její vnitřní dětská zvědavost zůstala a láska bylinek společně s časem pouze rostla. Dlouhá léta sbírala staré herbáře a knihy o bylinkách, které vykupovala v antikvariátech a na trzích v nejrůznějších zákoutích světa. V dospělosti byla zaujatá kosmetikou a péčí o pleť, ale její citlivé pleti málokterý krém vyhověl. Rozhodla se proto, že si bude vyrábět vlastní krémy a začala zkoumat jejich složení. Zjistila, že většina krémů, o kterých měla dojem, že jsou přírodní naopak syčely jedovatou chemií. Byla z toho zhrozená natolik, že se proto rozhodla začít dělat kosmetiku pouze té nejvyšší organické kvality - nejen pro sebe, ale i pro ostatní. A tak se zrodila Apotéka.

flower-2

Vize

Filozofie, která řídí Apotéku a její bezmeznou touhu tvořit nové produkty, inovovat a posouvat možnosti kosmetiky dál každým dnem je vědomí, že krása nemá hranic a že každá žena je nejkrásnější tehdy, když miluje sebe, svou pleť a své tělo. Tajemství Apotéky se nachází ve schopnosti naslouchat. Naše neustálá touha zapojit naše zákazníky do vývoje produktů vede ke vzniku unikátního spojení, díky kterému Apotéku a její produkty naše zákaznice tak dobře znají. Nic totiž není nemožné. Přístup, kterým žije náš tým, nás žene k neustálému hledání všeho výjimečného, co nám příroda dává a umožňuje. Každým dnem se učíme, zdokonalujeme a přinášíme Vám vždy to nejlepší, co jsme dokázali společně v Apotéce vytvořit.

pixels