🚚 AKCE! Doprava DPD PICKUP ZDARMA! Bez omezení výše objednávky!

4 nové masky pro ještě zářivější pleť

Organická Apotéka, coby prémiový koncept Havlíkovy Apotéky přivítal další přírůstky v podobě 4 masek, které jsou na rozdíl od předešlých, zaměřené na problematickou pleť (REBEL), exfoliaci (EXFOLIANT), citlivou pokožku s obsahem levandule (KOMFORTa celkové prozáření pokožky (REVITALIZACE).

 

EXFOLIANT a účinná 3fázová exfoliace za 3, 2, 1. Dopřejte si večerní znovuzrození pokožky, které druhý den zaznamená i vaše okolí.

KOMFORT je obzvlášť vítaný u pokožky, která potřebuje něžnou péči. Rozlučte se se zarudlou pletí jednou pro vždy.

REBEL nezná slitování se zánětlivými projevy akné a černými tečkami. Aplikujte ráno nebo večer a dostaňte nadměrnou produkci mazu pod kontrolu.

REVITALIZACE je vaším novým nejlepším přítelem, pokud toužíte pokožce dodat jiskru! Tato ranní maska navíc zjemňuje díky výrazné hydrataci první vrásky.

Ranní masky obsahující 5 botanických aktivních látek se staly oblíbenou senzací, proto nás baví jejich kategorii neustále zdokonalovat a rozšiřovat. Hlavním benefitem ranního rituálu je šetrné očištění pokožky po spánku, kdy v pokožce probíhají očistné a regenerační procesy. Po nanesení masky na pokožku můžete během jejího působení postavit na čaj, kávu nebo si přečíst ranní noviny.

TIP: Ranní masky je možné uchovávat v lednici a podpořit tak pocit probuzení příjemným chladivým pocitem na pokožce. Naopak, pokud toužíte během večera smýt z obličeje vše nepotřebné, svěřte se do rukou večerní masky EXFOLIANT.