🚚 AKCE! Doprava DPD PICKUP ZDARMA! Bez omezení výše objednávky!

Nejočekávanější novinky tohoto roku: botanické pleťové masky

Vyzkoušejte naše nové pleťové masky s 5 aktivními botanickými látkami.

Absolutní detoxikace pleti
Detox - 3minutová ranní maska

Absolutní dávka vitamínů, antioxidantů a chlorofylu pro povzbuzení unavené a zešedlé pleti, která touží po očistě. Maska účinně odstraňuje nečistoty z pórů, zahajuje procesy regenerace buněk, zanechává rozjasněnou a vyhlazenou pleť. Klinicky ověřená aktivní látka FucorevetseTM z mořských řas zajistí společně s niacinamidem, chlorelou, špenátem a zeleným čajem dokonalou regeneraci a obnoví funkci buněk a kožní bariéry.

- detoxifikuje a oddaluje stárnutí buněk
- rozjasňuje a sjednocuje tón pleti
- dodává minerály a vitamíny do pleti
- posiluje kožní bariéru

 

Dar sladkých květů pro věčnou krásu
Nektar - noční maska

Dar sladkých květů pro věčnou krásu a jemnost pleti. Francouzská aktivní látka SKINecturaTM vyhrála již 3 ocenění. SKINecturaTM je organický květinový nektar z Klokanky, která stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu. Pomáhá zpevnit ochablou pokožku, snižuje viditelnost vrásek a zlepšuje pružnost pleti. Kyselina hyaluronová, kolagen, skvalan a esenciální olej z růže damašské zaručuje maximální výživu, hydrataci a zpevnění pleti s výskytem vrásek.

- zvyšuje kolagen a elastin v pleti
- hloubkově hydratuje a vypíná
- změkčuje pokožku a redukuje vrásky
- chrání buňky před ztrátou vláhy

 

Pro obnovu zdravého mikrobiomu
Mikrobiom+ - 3minutová ranní maska

Pleťová maska Mikrobiom+ s obsahem aktivní látky Actibiome, probiotiky, vitamínem C, mrkvovým extraktem a rajčatovými listy posílí kožní bariéru. Kožní mikrobiom se skládá z mikroorganismů, které žijí na povrchu naší pokožky. Podílí se na homeostazi, ochraně naší pokožky a hraje důležitou roli ve zdraví kůže. Jogurtová probiotika podpoří hydrataci a zdraví kožní bariéry. Vitamín C zvýší produkci kolagenu.

- harmonizuje mikrobiom pokožky
- nastavuje správné pH pleti
- zvyšují produkci ceramidů
- chrání pokožku před předčasným stárnutím