🚚 Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

Boj s akné začíná právě teď!

Přáli jste si zázraky a my vás vyslyšeli. Objevte nejnovější produkt od Havlíkovy Apotéky, který pomůže i té nejproblematičtější pleti. Nezkrotnost pro nás není překážkou. Po měsících intenzivního vývoje máme dostupný pleťový krém ZÁZRAK NA AKNÉ, pojďme si přiblížit v čem spočívá jeho kouzlo.

 

Ať už bojujete s pupínky v období dospívání nebo se s nimi potýkáte jako dospělí, s aktivními látkami Alpin Heilmoor Extract™, CLEAR Oléoactif®, Salixin® a konopného oleje zažijete revoluci v péči o pleť.

Tento krém není jen o péči o pleť – je o sebelásce. Zázrak na akné harmonizuje mikrobiom pleti, působí protizánětlivě, zklidňuje a minimalizuje zarudnutí. Viditelně redukuje tvorbu akné a černých teček. Aplikujte menší množství dle preference ráno nebo večer a pořádně v vmasírujte. Obsažená hojivá rašelina (Alpin Heilmoor Extract™) může v případě nedostatečného vpracování produktu do pokožky zanechat hnědé skvrny.


Zázrak na akné

Zobrazit více

 

Pokud Vás trápí pupínky v oblasti zad, paží či dekoltu je možné aplikovat krém Zázrak na akné i kdekoliv po těle. Klinické studie potvrdily komplexní zlepšení stavu pleti u více než 80% zúčastněných osob během 1 měsíce používání. Vzhledem k tomu, že v naší kosmetice nepoužíváme syntetické parfémy má krém Zázrak na akné “specifickou” přirozenou vůni obsažených účinných látek. Jeho neobvyklá šedá barva vzniká díky rašelinovému extraktu.

Nezapomínejte, že klíč krásné a zdravé pleti zahrnuje přizpůsobení pestré a vyvážené stravy, výběr kvalitních organických kosmetických produktů a budování pozitivního myšlení. Sebepéče a sebeúcta jsou klíčové, denně praktikujte laskavost k sobě samým uznáním i těch nejmenších úspěchů a oceněním síly sebevědomí.

Posilněte svoji pleť, aby odhalila své nejzdravější a nejzářivější já.

Havlíkova Apoteka doporučuje:


Pečující a čisticí ranní 3minutová maska
Zobrazit více


Čisticí pleťový balzám Sametové pohlazení
Zobrazit více