🚚Doprava ZDARMA! Pro objednávky nad 1500 Kč.

Receptury, které používáme, pocházejí ze starých knih.

Kdysi se všechno dělalo na zakázku i mastičky. Lékárníci si o všem psali zápisky i o lidech, kterým ty mastičky umíchali. Mnohým krémům tak dle starého zápisku dáváme i jméno.

V 18. století působil v Římě lékárník Giovanni, který měl takovou úctu k životu, že vyšel vstříc každému, kdo ho požádal o pomoc. Jednoho dne jeho věhlasnou lékárnu navštívila mladá slečna, která když vyšla do dveří, jako by prostor zalilo hřejivé slunce. Lékárník odložil rozdělanou práci a pozornost zaměřil na drobnou postavu se zahalenou tváří u dveří. Dívka se styděla za nedostatky na své pleti, které ji trápily a kvůli kterým se skrývala před světem. Když lékárník odhalil její tvář, spatřil andělsky čistou krásu. Ta pronikla do hloubky jeho srdce natolik, že umíchal krém, do kterého vložil ty nejušlechtilejší ingredience včetně své nezištné lásky. O andělsky krásné dívce kolují příběhy do dnešních dní.

V Havlíkově apotéce věříme, že každý dobrý skutek rozzáří světlo v každém z nás. Tak jako moudrý lékárník, i my všechny produkty připravujeme s láskou, z „andělsky“ čistých esencí, které jsou oslavou každodenního života a vaší krásy.

Neposkvrněný, přirozený a líbezný vzhled, tak bychom mohli popsat andělský půvab. S malou pomocí našeho nočního hydratačního krému Andělská tvář, tak může vypadat i vaše pleť.