🚚Doprava ZDARMA! Pro objednávky nad 1500 Kč.

Jak nevědomě ubližujeme naší vagíně?

Nejvzácnější a nejrychleji stárnoucí část vašeho těla

Touha po nekonečném mládí a svěžesti je dávná, jako lidstvo samo. Naše denní rutina čítá několik kroků k dokonalé pleti a hebké pokožce. Není tu ale jedna partie, na kterou často zapomínáme? Nebo netušíme, jak o ni pečovat?

Historie péče o intimní partie pochází z oblasti Východní Asie, a to konkrétně z Japonska. Japonci byli notoricky známí malým přirozením, které pro dovršení ženského orgasmu nebylo dostačující. Nepřekonatelná ženská touha po orgasmu tyto ženy přivedla k nouzi, najít řešení v přírodě. Geishy si hojně aplikovaly na intimní partie med s různými květinovými a ovocnými esencemi, aby podpořily svěžest a přilákaly muže je ochutnat. Ne nadarmo se říká, že květinou lásky je růže.

Fascinace, ženskost a ta vůně!

Růže popsaná v příbězích Pohádek tisíce a jedné noci. Opěvovaný květ iránskými básníky ve svých dílech. To je růže damašská. Fascinace tímto růžovým květem mě dovedla na tradiční festival Kazanlăk v Bulharsku. Oslavy jsou pokaždé trochu jiné, ale vždy mají podpořit tradiční pěstování jedním z nejhlavnějších symbolů Bulharska. Po zhlédnutí průvodu a různorodých produktů s růžemi, jsem se na chvilku zastavila, houpala se do rytmu místních melodií bulharských hudebníků a nechala se omámit přenádhernou vůní linoucí se ze všech stran. Údolí růží přilákalo opravdu mnoho žen z různých koutů světa.

S jednou takovou jsem se seznámila a dala se s ní do řeči. Při otázce, co ji sem vlastně přivádí, mi odpověděla, že pravá damašská růže. S šibalským úsměvem mně začala vyprávět o jedné cestě do Japonska, o tamním málo obdařeném mužství a o hygieně intimních partií žen z vyšší společnosti. Neváhala jsem a zjišťovala od známé neznámé tajemství séra. „Vaše partie jsou jako poupátko růže,“ povídá mi. Aby se prý zachovala síla a správný účinek květu, je zapotřebí ručně sesbíraných malých poupátek růží, a to za východu slunce, kdy jsou ještě vlhké od rosy.

Růžový olej má pro místní cenu zlata. K výrobě jednoho gramu oleje se musí zpracovat alespoň tři kilogramy okvětních plátků růží. Cena za jeden litr organického oleje stojí od 8 tisíc eur. Díky svým kvalitám a jedinečnému aroma vydělává 45 milionů dolarů ročně. Není tedy divu, že se zdejším růží přezdívá bulharské zlato.

Po návratu do Prahy mi neustále vrtal hlavou rozhovor s onou ženou. Rozhodla jsem se dozvědět více a začala vyhledávat spojení damašské růže s péčí o intimní partie. Hledáním jsem se dostala až k problematice používání chemicky vybělených menstruačních pomůcek. Věděli jste, že praní kalhotek v chemickém pracím prášku s aviváží je pro naše lůno škodlivé? Samotnou mě to zarazilo. Tělesným teplem totiž uvolňujeme všechny tyto chemikálie právě do našich intimních partií. O tuto zajímavost jsem se podělila se svou dcerou Vivien, začala ji vyprávět o zážitcích z festivalu, o známé neznáme a účinnosti damašské růže.

A tak díky neznámé cizince a bulharskému folklóru vznikla nová receptura Intimního séra Venuše nejen s růží damašskou.

Proč se starat o intimní partie?

Omezte náchylnost k různým nemocem, buďte „věčně vlhká“.

Intimní partie mají, stejně jako oční okolí a rty, nejcitlivější a nejtenčí pokožku na těle. Narozdíl od kůže těla, která má v průměru 16 vrstev, mají tyto partie pouze 3 vrstvy pokožky. Citlivost intimních partií může být mimo jiné způsobena i nevhodně zvoleným spodním prádlem, těsnými kalhoty nebo intimní kosmetikou obsahují chemické sulfáty, syntetické parfemace a parabeny, které se v těle nevratně ukládají, čímž stárnutí a sesychání pokožky urychlují. Klíčové pro zdravou mikroflóru je zachování správného pH v této oblasti, tedy 3,5-4,5pH.

Tvorba elastinu a kolagenu začíná ubývat již od 25. roku života a tělo přirozeně stárne. A to i v oblasti klína. Intimní partie stárnou podobně jako oční okolí. Proto pokud vidíte drobné mimické vrásky právě v této oblasti, je na čase zařadit intimní sérum. Sérum je vhodné i pro dámy po 40 a v období menopauzy. Dokáže ulevit s pocitem sucha, přehnané citlivosti, či chronického podráždění.

Účinky intimního séra Venuše:

- Zpevňuje pokožku intimních partií
- Harmonizuje mikroflóru a pH pokožky
- Dodává hydrataci a pružnost
- Udržuje svěží a mladistvou pokožku

Nepostradatelné feromony se tvoří primárně v oblasti intimních partií. Naše těla tyto chemické látky produkují, aby přitahovaly zájem protějšího pohlaví. Signalizují ženskost, mládí, plodnost a stimulují určité oblasti mozku, které souvisejí s celkovou sexuální přitažlivostí a touhou. Snížením produkce feromonů klesá sexuální atraktivita.

Sérum je tedy možné použít i pro intimní chvíle s partnerem pro znásobení celkového požitku.

Vůně a silné afrodiziakum

Intimní sérum Venuše od Havlíkovy apotéky je nejjemnějším sérem s obsahem organických olejů, laktobacilů a zmíněné kyseliny hyaluronové. Podporuje celkové omlazení, zvláčnění, zpevnění a produkci feromonů.

Růže damašská je odvěkým symbolem nejkrásnější řecké bohyně Afrodíté. Vůně této růže je velice ženská a podmanivá. Na naše smysly působ afrodiziakálně, zklidňuje mysl, a navíc má silné antimikrobiální, protivirové a protizánětlivé účinky.

Vanilka sama o sobě navozuje pocity pohody, uvolňuje psychické napětí a zvyšuje erotickou přitažlivost. Dříve bylo v Evropě extrémně vzácnou ingrediencí, která se používala v lektvarech lásky a pro intimní chvíle. Obsahuje hodně antioxidantů a stimuluje přirozenou regeneraci buněk.

Lotos bílý má očistné a zklidňující účinky. Jeho jemná květinová vůně pohladí všechny vaše smysly. Jedná se o jednou z prvních složek, které séru propůjčuje jeho příjemnou a přirozenou vůni.

Pupalkový olej je přezdívaný jako „ženský olej”, který má pro dámský organismus blahodárné účinky. Podporuje obnovu ochranného hydro-lipidového filmu a navrací pokožce elasticitu.

Heřmánek má velmi zvláčňující účinky, které zklidňují a zabraňují vzniku zánětů. Povzbuzuje procesy obnovy pokožky a urychluje hojení ran. Snižuje zarudnutí a zmenšuje pocit svědění a pálení.