Víte, o čem sní vaše pleť?

Odpovědí jsou naše čistící a odličovací séra, která nakrmí každou pleť podle toho, co právě potřebuje. Říká se, že člověk je tím, co jí. O pleti to platí zrovna tak. Dopřejte jí ten nejlepší pokrm, aby mohla zazářit a vy s ní.

Náš organismus po zimě vždy čeká na vzpruhu v podobě slunečního svitu, sezónního ovoce, zeleniny a bylinek. Zimní únavu a malátnost chceme nechat za zády. I naše pleť si žádá detox a jarní hýčkání, aby byla dlouho pružná, šťavnatá a hebká. Dopřejte si proto pořádnou porci super potravin v našich čistících sérech.

Čištění je totiž alfou i omegou zdravě a svěže vypadající pleti. Jakmile je pleť správně vyčištěna, je pro ni mnohem snazší absorbovat další pečující přípravky, přijímat hydrataci a živiny. A jedině v čisté pleti dochází k té správné buněčné regeneraci. Právě proto servírujeme menu plné vitamínů, minerálů, antioxidantů a dalších aktivních látek, které pochází z těch nejkvalitnějších super potravin a do syta pleť „nakrmí“.

Nabídka našich čistících sér odpovídá svým složením množství individuálních potřeb. Někdo chce pleť intenzivně hydratovat, jiný zase zpevnit unavené kontury, další potřebuje rozjasnit nebo zklidnit. Zkrátka séra na míru touhám a chutím.

Obecnou výhodou čistících sér je zejména fakt, že nejen čistí, ale rovnou o pleť pečují. Každé sérum z naší řady má svá blahodárná specifika. Pojďme si je představit:

VITAMÍNOVÁ BOMBA osvěží unavenou pleť koktejlem z pampelišek, špenátu, lopuchu a okurky.

HYDRATAČNÍ VODOPÁD obsahuje kombinaci brambory, bertrámovce, meduňky, okurky a heřmánku, takže zklidní a hydratuje vysušenou pleť.

ZNOVA SLADKÝCH 20let :) svému jménu nezůstává nic dlužno a zpevní ochablou pleť díky zelenému čaji, přesličce a Chaluze bublinaté.

SUPERINFUZE VITAMINU C je vhodná pro problematickou pleť, kterou okamžitě regeneruje silou rajčete, šípku, zeleného čaje a tomatových listů.

OHOLIT, UMÝT A JÍT hydratuje mužskou pleť porcí toho nejlepšího z brambor, heřmánku, okurky, bertrámovce a meduňky.

EXTRA DÁVKA ENERGIE nakrmí namáhanou pleť svěžím mixem z pampelišky, okurky, lopuchu a špenátových listů.

Každá pleť si zkrátka smlsne na tom, co jí chutná a efekt bude patrný na první pohled a pohlazení.