🚚DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1500 Kč!

Co říkáte na naše prodejny?

Výpis článků

Eliška M.

Dobrý den,

přijde mi, že v dnešní době si všichni umí jen stěžovat, ale pochválit dobře odvedenou práci už neumí. Z tohoto důvodu bych chtěla pochválit vzhled pobočky v Ostravě ve Forum Nová Karolina – prodejna je vždy čistá, uklizená, a i když je menší, člověk se zde cítí komfortně.

Za komfort zákazníka především pečují Vaši zaměstnanci – já osobně zde vídám dvě slečny (menší s tmavými kudrnatými vlasy a druhou vyšší s brýlemi) – obě dvě umí poradit, vždy vědí, o čem mluví, pečují o zákazníka se vším všudy.

K produktům mi vždy nabídnou Vaše noviny (miluju), motivační kartičky a také vzorečky, díky kterým objevuji stále nové a nové produkty, které jsou skvělé, takže kupuji dál a dál více a více věcí. :D Každopádně děkuji za to – slečny jsou boží a opravdu si zaslouží, aby se tato pochvala k nim dostala.

Ještě bych ráda podotkla, že vše nádherně voní a produkty jsou opravdu výjimečné. Také stojí za zmínku, že když potřebuji něco online zjistit nebo do vybrat, tak Vaši poradci v chatu jsou vždy velmi nápomocní, a to je také velké plus. Vše u Vás funguje na 1000 % a já jsem Vám za to moc vděčná. Ještě jednou děkuji za všechny Vaše spokojené zákazníky.

S přáním krásného dne

Eliška M.

Jindřiška H.

Dobrý den, 

ráda bych Vám zaslala velice pozitivní recenzi a pochvalu směřující k paní prodavačce do Českých Budějovic. 

Dnes jsem byla pro svůj první nákup (mám za sebou pouze narozeninový balíček pro babičku) a smekám před znalostmi produktů, vstřícností, úsměvem a ochotou slečny prodavačky v IGY v Českých Budějovicích. 

Je to první obchod, kdy rozhodně budu dále upřednostnovat osobní nákup před eshopem, neboť nákup byl opravdu plnohodnotným zážitkem.

Přeji pěkný den, zdravím do Budějovic a zároveň se těším na příští nákup!

S přátelským pozdravem

Ing. arch. Jindřiška Hüttnerová

Bára S.

Dobrý den,  

ráda bych touto cestou poděkovala Vaší kolegyni v Českých Budějovicích (bohužel neznám jméno,  ale byla v obchodě v pátek 5.12. Kolem poledne). Vše mi vysvětlila,  připravila vzorečky a bylo vidět,  že své práci opravdu rozumí.  Navíc byla velice milá.  I když mi některé produkty nesedly,  objednala jsem si sera Opium a Alabastr. Věřím,  že to nebude moje poslední objednávka.  

Oceňuji milý přístup, krásně připravené vzorky včetně popisku a postupů.

Přeji Vám hodně takových skvělých kolegyň.

PS: Vaše názvy produktů jsou úžasné 😊 

Bára Sejková

Ivana P.

Dobrý den,

ráda bych touto cestou ocenila vynikající přístup slečny Míši, v prodejně v Igy, v Českých Budějovicích. Slečna se mne okamžitě po příchodu do prodejny ujala a s obrovskou trpělivostí a profesionalitou doporučila přípravky k ošetření, s ohledy na potřeby mé pleti a odnesla jsem si vzorečky na vyzkoušení - krásně popsané, abych doma přesně věděla, jak jednotlivé produkty použít. Návdavkem byla slečna velmi milá, krásně upravená a s úsměvem sluníčka😊Návštěva Vaší prodejny byla tedy opravdu krásným zážitkem, který mi rozsvítil celé odpoledne a zahřál na duši.A za to všechno velký dík, jak slečně Míše, tak krásným Havlíčkovým produktům!

Už se těším na další návštěvu, kdy si půjdu koupit vyzkoušené a vybrané produkty.

Máte novou zákaznici😊

Děkuji, děkuji.

S pozdravem a přáním, ať máte ve svých prodejnách hodně Míš a spokojených zákazníků, Ivana Parýzková.

Gabi K. a Peta K.

Mily tyme Havlikova Apoteka, 

Chtely bychom touto cestou referovat skvely poradensky servis a pomoc s vyberem produktu pro nasi 13ti letou neter od vasi prodejni asisstentky na prodejne Cerny Most.

Prodejnu jsem navstivily v dopolednich - polednich hodinach dne 6.9.2025. 

Slecna, ktera se o nas starala byla velice prijemna, autenticka a pohotova. Nesetrila usmevy a doporucenimy, ktere se opiraly o dukladnou a zbehlou znalost vasich produktu. 

V prodejne jsme stravily hodne casu a musime rict, ze to nebyla pouze nakupni potreba, nybrz krasne spolecenske popovidani a relaxujici terapie. 

Mely jsem tedy i to stesti, ze v prodejne se zrovna moc jinych zakazniku nevyskytovalo. 

Se svolenim slecny jsme poridily jeji foto na vasi prodejne, prave za timto ucelem reference a podekovani. 

Zaverem jsem si s mou sestrenici take vybraly nekolik pecujicich a pesticich produktu pro nas. 

Tesim se az se znovu nekdy vyskytnu v Praze a v Ceske republice, ze k vam zavitam pro dalsi jedinecne a vysoce kvalitni produkty v peci o plet a telo. 

Prejeme vam krasne podzimni dny. 

Srdecne, 

Gabi K.

Peta K.

Denisa R.

Dobrý den, chtěla bych moc pochválit slečnu z prodejny v Brně na Masaryčce, za skvělý přístup, představení produktu a doporučení, určitě se rada vrátím, už teď se tesim na další navstevu a koupi super kosmetiky. Nakupovala jsem zde dnes 1.11. Moc dekuji a jen tak dál!

Romana V.

Dobrý den, 

ráda bych Vám napsala a sdělila pochvalu velikou Vašim kolegyním na prodejně

na Černém moste ( Kde jsme byla cca před 2 měsíci) a v prodejně na Palladiu

( kde jsme byla cca před týdnem)

Já sem tak úžasné, usměvavé prodavačky co poradí a vůbec jim to nevadí snad

nikde nepotkala. Odcházela sem nejen s výrobky, ze kterých sem mela velikou

radost ale ten pocit na duši a na srdci k nezplacení....to si za prachy

nekoupíte....

Tak prosím vedení, majitele Havlíkovy apoteky opěvovávejte si svoje

prodavačky jsou poklad a úžasné. 

Vaše teď už věrná zákaznice Romana Větrovcová

Věra V.

Dobrý den, chtěla bych  pochválit vaši zaměstnankyni slečnu Veroniku z prodejny v Brně ve Vaňkovce. Byla jsem zde nakupovat a ona velice odborně poradila a byla  milá a ochotná. Opravdu si toho moc vážím a protože mám ráda vaše výrobky budu se na tuto prodejnu ráda vracet, hlavně když tam bude slečna Veronika. Moc děkuji. Zdravím Věra Štarhová

Ivana V.

Dobrý den, v pátek 22.8. jsem navštívila Vaši prodejnu na Masarykově ulici v Brně. Zajímaly mě nové přípravky v péči o pleť, Aristokratka a Josefína. Mladý muž mi poskytl veškeré informace a ještě mi doporučil oční olej Arabela. Odnesla jsem si k vyzkoušení vzorečky těchto tří produktů a v  k tomu jsem dostala obálku, v níž byla kartička s příjemným sloganem. Velmi oceňuji příjemný a  profesionální přístup obou prodejců. Odcházela jsem s krásným pocitem, že jsem  zde byla vítána a den byl ihned krásnější ☀️😊

Vím, že do této prodejny se budu ráda vracet.

Předejte prosím mou pochvalu obsluze prodejny a gratulujte si k výběru zaměstnanců, kteří Vám dělají dobré jméno.

Zároveň chci pochválit mladinkou slečnu z prodejny ve Vaňkovce, kde jsem byla před časem, za neméně příjemný přístup k zákazníkovi.

S přánîm krásného dne

Vašíčková Ivana

Eva Š.

Dobrý den, chtěla bych moc pochváli vynikající poradenství od slečny ve Vaši prodejně v IGY v C. Budějovicích dnes,v neděli 17.8., byla opravdu skvělá. S pozdravem Eva Ševčíková

Irena K.

Dobrý den, dneska jsem opět navštívila prodejnu ve Zlíně. Musím pochválit slečnu prodavačku a zároveň poděkovat za ochotu a přístup 🤗 Určitě přijdu zas 🥰

Hana V.

Dobrý den,

ráda bych poděkovala slečně, která mne dnes obsluhovala ve Vaší prodejně v

Palladiu. Nejen, že se mi s péčí  a trpělivostí plně věnovala, ale byla i

nesmírně milá a ochotná. Bohužel nevím její jméno, ale moc ji chválím a

těším se na příští návštěvu obchodu.  

Hezký den Hana Vaňková :)

Radka H.

Dobry den,

uz podruhe jsem byla na vasi pobocce na adrese nize:

Masarykova 318/12, 602 00 Brno-střed

Slecna Klara, ktera mi v obchode opakovane pomahala je naprosro uzasna a kvuli ni jsem se prave na tuhle pobocku vratila.

Takze jsem chtela predat feedback na customer service. Slecne bych dala 1 s nekolika hvezdickami 🙂 

S pozdraven a pranim hezkeho dne,

Radka Hajkova

Irena

Dobrý den, v týdnu jsem navštívila vaši pobočku v Palladiu a musím pět samou chválu. Hned se mě ujala velmi milá a ochotná slečna. Nastínila jsem jí své požadavky, řekla něco o tipu své pleti a hned jsem byla zásobena informacemi. Slečna (bohužel nevím jméno) mi pomohla sestavit denní i noční rutinu, dostala jsem od všech produktů vzorky a rovnou i něco zakoupila. 

Musím říct, že jsem opravdu byla moc spokojená. A to jak dáváte zákazníkům vzorky, no to jsem byla uchvácena :)

Ještě jednou velké díky týmu v Palladiu. Byla jsem ve středu odpoledne...kdyby jste třeba dávali zaměstancům nějakou zpětnou vazbu.

Přeji krásný den, Irena

Eva S.

Dobrý den, dnes jsem byla nakoupit maličkost pro kamarádku v prodejně v Praze v Železné ulici. Plánovala jsem koupit drobnost okolo 300,- CZK. V prodejně se mě ujal Oliver. Nikdy jsem neviděla profesionálnější přístup než jako právě od něj. Oliver mě provedl novinkami, odpověděl na všechny mé otázky, poradil. Byl usměvavý, milý a příjemný a já nakonec udělala nákup pro kamarádku i pro sebe za více než 3 000,- CZK.

Prosím, ať se tento e-mail dostane jak k Oliverovi, tak k vedení firmy. Važte si, že někoho takového máte ve firmě. S láskou a chutí se do prodejny budu vracet!

S pozdravem a s velkým díkem! Eva

Natálie K.

Dnes jsem byla v Olomouci v Apotéka. Nemůžu si vynachválit. Slečna Irča byla naprosto ochotná, přátelská, milá, vše skvěle poradila. Jde vidět, že tuhle práci dělá s láskou❤️ Děkuji. Brzy přijdu znovu.

Eva H.

Krásný den. Včera jsem s kamarádkou navštívila úplně poprvé Vaši prodejnu a to v Karlových Varech. Obchůdek má úžasnou atmosféru. 💚 Ráda bych tímto poděkovala krásné a milé paní prodavače, která se vším poradila, byla velmi ochotná a trpělivá. V dnešní době je mi docela vzácností narazit na tak milý personál. Do Vašeho obchůdku se budu moc ráda vracet. Krásné podzimní dny 🍂🍁🧡 Eva

Michaela P.

Krásný dobrý den, včera jsem poprvé navštívila Vaši prodejnu a to prodejnu Na Příkopě a musím říci, že jsem byla nadšená, jak z produktů, které jsem u Vás zakoupila, tak hlavně z přístupu slečny Diany, která byla naprosto úžasná a skvělá a bez ní, bych si možná nic nekoupila. Jako bonus vzorečky k vyzkoušení a předání taštičky s nákupem v oblasti před pokladnou. Zážitek - děkuji, určitě se do této prodejny ráda vrátím.

Barbora K.

Dobry den,

v patek jsem se byla podivat poprve ve vasi prodejne. Koukala jsem na web, ale na prodejnu jsem prisla s tim, ze potrebuji poradit s produkty a idealne vyzkouset pred koupi. Slecna se mi venovala opravdu intenzivne, jeji vedomosti byly opravdu obsahle! Nebyl problem s vyzkousenim a dostala jsem nekolim vzorecku na doma, krasne vse s anglicky mluvici kolegyni nachytaly! Z prodejny jsem odchazela opravdu nadsena, postupne zkousim vzorecky, jestli mi na plet vse sedne a pote se chystam opet do Jilske, protoze si me slecna prodavacka opravdu ziskala! 

Lenka V.

Dobrý den,

ráda bych touto cestou chtěla moc poděkovat za přístup a zlepšení dne díky Vaší zaměstnankyni na pobočce Westfield Chodov.

Upřímně jsem řešila nějaké nepříjemné jednání v bance a pak jsem přišla do obchodu, slečna se mi začala věnovat a poradila mi a navíc mi dala krásný vzkaz v obálce a ještě vzoreček.

Je vidět, že slečna dělá práci, která jí baví a je to opravdu člověk na správném místě. Doufám, že se k ní pochvala dostane a já na oplátku udělám i hezký den jí.

Přeji vám co nejvíce takových zaměstnanců jako je slečna z Chodova.

Mějte se krásně

S pozdravem

Lenka V.

Ovládací prvky výpisu

31 položek celkem