Eliška M.
Dobrý den,
přijde mi, že v dnešní době si všichni umí jen stěžovat, ale pochválit dobře odvedenou práci už neumí. Z tohoto důvodu bych chtěla pochválit vzhled pobočky v Ostravě ve Forum Nová Karolina – prodejna je vždy čistá, uklizená, a i když je menší, člověk se zde cítí komfortně.
Za komfort zákazníka především pečují Vaši zaměstnanci – já osobně zde vídám dvě slečny (menší s tmavými kudrnatými vlasy a druhou vyšší s brýlemi) – obě dvě umí poradit, vždy vědí, o čem mluví, pečují o zákazníka se vším všudy.
K produktům mi vždy nabídnou Vaše noviny (miluju), motivační kartičky a také vzorečky, díky kterým objevuji stále nové a nové produkty, které jsou skvělé, takže kupuji dál a dál více a více věcí. :D Každopádně děkuji za to – slečny jsou boží a opravdu si zaslouží, aby se tato pochvala k nim dostala.
Ještě bych ráda podotkla, že vše nádherně voní a produkty jsou opravdu výjimečné. Také stojí za zmínku, že když potřebuji něco online zjistit nebo do vybrat, tak Vaši poradci v chatu jsou vždy velmi nápomocní, a to je také velké plus. Vše u Vás funguje na 1000 % a já jsem Vám za to moc vděčná. Ještě jednou děkuji za všechny Vaše spokojené zákazníky.
S přáním krásného dne
Eliška M.