Síla konopí pocházejícího ze Švýcarských Alp v naší kosmetice

Konopí rostoucí v čisté přírodě Švýcarských Alp je zaléváno vodou z horských řek a potoků. Díky zdejším podmínkám dosahuje velmi vysoké organické kvality. Můžeme ho klidně nazvat zeleným elixírem mládí. Jeho síly a zázračných účinků využívá i naše řada CBD.

Hledáte-li něco extra, pak jste to našli. Každá tubička CBD z naší Apotéky nese číselné označení, které udává koncentraci konopí na 100 g přípravku. Pleťový krém se může pyšnit velmi vysokým podílem a to 500 mg na 100 g. Na paty mu dýchá Pleťová maska s 300 mg na 100 g a v těsném závěsu je Tělový balzám s 250 mg na 100 g.

Konopí obsažené v našich produktech má blahodárné účinky. Pochází ze Švýcarských alp a je zalévané vodou z horských řek a potůčků. Omlazuje, regeneruje a uzdravuje poškozenou pleť. Díky vysokému obsahu vitamínu E, hořčíku, zinku, vápníku, draslíku, síry, nenasycených mastných kyselin a prospěšných enzymů dostává naše pokožka přesně to, co potřebuje. Pleť tak můžeme zbavit akné, zánětů, otoků, ekzému, lupénky a dalších projevů kůže.

Apotéka a její organické produkty se spojují s tou nejčistší krásou přírody. Jde o dokonalou souhru moderní vědy, organických surovin, nekompromisní kvality a receptur prověřených časem. Lokální bylinky si pěstujeme sami v našich ekozahradách v Chářovicích u Prahy. Exotické získáváme od dodavatelů v té nejvyšší kvalitě. Konopí dovážíme ze Švýcarska. Díky zdejšímu vysokohorskému vzduchu a přírodním podmínkám má velmi vysokou kvalitu a sílu.